Po česku v Řecku

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat na stránkách půjčovny aut CRETE AUTOMOBILE.

CRETE AUTOMOBILE je rodinná autopůjčovna se sídlem v Rethymnu na Krétě. Náš česko-řecký tým se zabývá pronájmem aut již od roku 1998.

Kvalitní a srozumitelné služby

Našim cílem je poskytnout návštěvníkům Kréty a Rhodu z České republiky a Slovenska lehce dostupné, dobře srozumitelné a kvalitní služby spojené s pronájmem vozu. Pro zájemce o zapůjčení automobilu na Krétě a Rhodu se snažíme vytvořit zodpovědné a pohotově fungující zázemí.

Těžíme ze znalosti jak českého, tak řeckého prostředí a díky tomu můžeme zákazníkům z České Republiky poskytnout nadstandardní servis spojený s pronájmem vozidla - komunikace v češtině, smlouva o pronájmu vozidla s českým překladem, možnost platby za pronájem převodem na účet v Kč, asistence při mimořádných situacích v češtině.

S naší autopůjčovnou se nemusíte obávat žádných rizik. Všechny pronájmy vozidel, které zajišťujeme, obsahují automaticky plné pojištění bez spoluúčasti (povinné ručení, finanční krytí zákazníka pro případ poškození vozidla (- až do výše hodnoty vozu), finanční krytí škod způsobených na zdraví třetím osobám, pojištění kol, pneumatik a podvozku, pojištění proti požáru a krádeži, neomezené kilometry a všechny místní daně. Samozřejmostí je též zapůjčení dětských autosedaček/podsedáků zdarma. Zdarma také nabízíme možnost připsání druhého řidiče do smlouvy.

Pravdivé informace a asistence

Naši zákazníci neplatí žádné skryté provize třetím stranám. Jsme přímými pronajímateli. Na Krétě provozujeme vlastní půjčovnu automobilů CRETE AUTOMOBILE a při některých pronájmech spolupracujeme s autopůjčovnou GREENWAYS. Na ostrově Rhodos prezentujeme pro českou a slovenskou klientelu autopůjčovnu J&D.

Chceme, aby náš zákazník měl veškeré potřebné informace. Partnerské autopůjčovny, se kterými spolupracujeme, byly pečlivě vybrány tak, aby byly schopny poskytnout spolehlivý servis, auta ve výborném technickém stavu, pojištění v plném rozsahu a samozřejmě i dobré ceny. Na našich stránkách se dočtete přesné a pravdivé informace týkající se pojištění pronajímaných vozidel.

Veškeré podrobnosti rezervace se zákazníkem vyřizujeme v češtině. Konečné potvrzení rezervace, které od nás zákazník obdrží, je také s českým překladem. Během doby pronájmu vozidla je non-stop k dispozici telefonní číslo pro asistenci v češtině. Setká-li se tedy zákazník s neočekávanými komplikacemi (porucha vozidla, dopravní nehoda atd.) má možnost případné problémy řešit v českém jazyce.

Naším cílem je maximálně vyjít vstříc přání zákazníka. V případě, že dojde k jakýmkoli nesrovnalostem, nespokojenosti s přistaveným vozem nebo doplňkovými službami, jsme Vám non-stop nápomocni na asistenčním telefonním čísle a snažíme se případné nedostatky odstranit v co možná nejkratším čase.

V případě poruchy vozidla nebo dopravní nehody je zákazníkovi nepřetržitě k dispozici pohotovostní číslo autopůjčovny. Dostanete-li se tedy do situace, kdy je vozidlo nepojízdné, pošleme za Vámi silniční službu, která závadu odstraní nebo přistaví náhradí vozidlo. Dojde-li k dopravní nehodě, jsme zákazníkovi taktéž nápomocni.

Budete-li mít jakékoli další dotazy, rádi je zodpovíme na uvedených telefonních číslech, resp. e-mailu.