top of page
IMG_3223_edited.jpg

Náš příběh 

Po česku v Řecku.

Our Story

Hana Kubcová, majitelka autopůjčovny Crete Automobile

O mně

Jsem ráda, že Vás mohu přivítat na stránkách autopůjčovny CRETE AUTOMOBILE.

Pocházím z malebné vesničky Kounov v podhůří Orlických hor. V době, kdy jsem byla malá, nebylo cestování mimo vlast snadné. Snad proto mě cesty za hranice tak lákaly a rozhodla jsem se proto pro studium managementu cestovního ruchu na Univerzitě Hradec Králové. Po ukončení školy jsem začala pracovat jako průvodkyně a delegátka pro cestovní kanceláře. Moje první cesta mě zavedla na Korfu v roce 2001, to se v Řecku ještě platilo Drachmou. Následovaly další cesty. Chorvatsko, Švýcarsko, Itálie a znovu Řecko. Několik sezón jsem strávila na ostrově Rhodos či na Peloponésu. Nakonec tomu osud tak chtěl, že jsem se v roce 2009 usídlila na Krétě v Rethymnu. Přišly dvě krásné dcery a já přemýšlela, jakou já jen tady se dvěma malými dětmi budu moci dělat práci? A tak přišla myšlenka zprostředkování pronájmu aut. První webové stránky byly spuštěny v roce 2010. A i přesto, že jsem spolupracovala s kvalitními autopůjčovnami, často docházelo z k zádrhelům a služby nebyly vždy 100%, občas se na někoho zapomnělo, občas došlo k překnihování, občas ke zmatku s autosedačkami. Pořád jsem si říkala: "Kdybych já jen měla svoje auta, snažila bych se to dělat jinak a lépe..."

Our Story

Pronájem SUV Kréta

O autopůjčovně

A nakonec se mi to přání splnilo v roce 2015 jsem poprvé začala sezónu již s vlastními auty. Sice jich bylo jen 5, ale byl to konečně začátek. Od té doby už se náš vozový park značně rozrostl a zkušenosti s pronájmem aut znásobily. 

Těžíme ze znalosti jak českého, tak řeckého prostředí a díky tomu můžeme zákazníkům z České Republiky poskytnout nadstandardní servis spojený s pronájmem vozidla - komunikace v češtině, smlouva o pronájmu vozidla s českým překladem, asistence při mimořádných situacích v češtině.

 

Sme radi, že Vás môžeme privítať na stránkach požičovne áut CRETE AUTOMOBILE.
CRETE AUTOMOBILE je rodinná autopožičovňa so sídlom v Rethymno na Kréte. Náš česko-grécky tím sa zaoberá prenájmom áut a službami v cestovnom ruchu už od roku 2005.

Kvalitné a zrozumiteľné služby
Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom ľahko dostupné, dobre zrozumiteľné a kvalitné služby spojené s prenájmom vozidla. Pre záujemcov o zapožičanie automobilu na Kréte sa snažíme vytvoriť zodpovedné a pohotovo fungujúce zázemie.
Ťažíme zo znalosti ako gréckeho, tak zahraničného prostredia a vďaka tomu môžeme našim zákazníkom poskytnúť nadštandardný servis spojený s prenájmom vozidla.
S našou autopožičovňu sa nemusíte obávať žiadnych rizík. Všetky prenájmy vozidiel, ktoré zabezpečujeme, obsahujú automaticky plné poistenie bez spoluúčasti (povinné ručenie, finančné krytie zákazníka pre prípad poškodenia vozidla (- až do výšky hodnoty vozidla), finančné krytie škôd spôsobených na zdraví tretím osobám, poistenie kolies, pneumatík a podvozku, poistenie proti požiaru a krádeži), neobmedzené kilometre a všetky miestne dane. Samozrejmosťou je tiež zapožičanie detských autosedačiek  zadarmo. Zadarmo je tiež možnosť pripísania druhého vodiča do zmluvy.

Pravdivé informácie a asistencia
Sme priamym prenajímateľom a na Kréte prevádzkujeme vlastnú požičovňu automobilov CRETE AUTOMOBILE. Naši zákazníci neplatia žiadne skryté provízie tretím stranám.
Chceme, aby náš zákazník mal všetky potrebné informácie. Akékoľvek prípadné otázky týkajúce sa prenájmu auta radi zodpovieme na našich tel.číslach alebo Emailu. Prenajímame autá v perfektnom technickom stave a s plným poistením za priaznivé ceny. Na našich stránkach sa dočítate presné a pravdivé informácie týkajúce sa poistenia prenajímaných vozidiel.
Všetky podrobnosti rezervácie so zákazníkom vybavujeme v angličtine, nemčine alebo češtine. Počas doby prenájmu vozidla je non-stop k dispozícii telefónne číslo pre asistenciu (porucha vozidla, dopravná nehoda atď.).
Naším cieľom je maximálne vyjsť v ústrety prianiam zákazníka. V prípade, že dôjde k akýmkoľvek nezrovnalostiam, nespokojnosti s pristaveným vozidlom alebo doplnkovými službami, sme Vám non-stop nápomocní na asistenčnom telefónnom čísle a snažíme sa prípadné nedostatky odstrániť v čo možno najkratšom čase.
V prípade poruchy vozidla alebo dopravnej nehody je zákazníkovi nepretržite k dispozícii pohotovostné tel. číslo autopožičovne. Ak sa dostanete do situácie, keď je vozidlo nepojazdné, pošleme za Vami cestnú službu, ktorá závadu odstráni alebo pristaví náhradné vozidlo. Ak dôjde k dopravnej nehode, sme zákazníkovi taktiež nápomocní.
Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, radi ich zodpovieme na uvedených telefónnych číslach, resp. prostredníctvom e-mailu.

Naše základna

bottom of page