top of page
IMG_3223_edited.jpg

Náš příběh 

Po česku v Řecku.

Our Story

Hana Kubcová, majitelka autopůjčovny Crete Automobile

O mně

Jsem ráda, že Vás mohu přivítat na stránkách autopůjčovny CRETE AUTOMOBILE.

Pocházím z malebné vesničky Kounov v podhůří Orlických hor. V době, kdy jsem byla malá, nebylo cestování mimo vlast snadné. Snad proto mě cesty za hranice tak lákaly a rozhodla jsem se proto pro studium managementu cestovního ruchu na Univerzitě Hradec Králové. Po ukončení školy jsem začala pracovat jako průvodkyně a delegátka pro cestovní kanceláře. Moje první cesta mě zavedla na Korfu v roce 2001, to se v Řecku ještě platilo Drachmou. Následovaly další cesty. Chorvatsko, Švýcarsko, Itálie a znovu Řecko. Několik sezón jsem strávila na ostrově Rhodos či na Peloponésu. Nakonec tomu osud tak chtěl, že jsem se v roce 2009 usídlila na Krétě v Rethymnu. Přišly dvě krásné dcery a já přemýšlela, jakou já jen tady se dvěma malými dětmi budu moci dělat práci? A tak přišla myšlenka zprostředkování pronájmu aut. První webové stránky byly spuštěny v roce 2010. A i přesto, že jsem spolupracovala s kvalitními autopůjčovnami, často docházelo z k zádrhelům a služby nebyly vždy 100%, občas se na někoho zapomnělo, občas došlo k překnihování, občas ke zmatku s autosedačkami. Pořád jsem si říkala: "Kdybych já jen měla svoje auta, snažila bych se to dělat jinak a lépe..."

Our Story

Pronájem SUV Kréta

O autopůjčovně

A nakonec se mi to přání splnilo v roce 2015 jsem poprvé začala sezónu již s vlastními auty. Sice jich bylo jen 5, ale byl to konečně začátek. Od té doby už se náš vozový park značně rozrostl a zkušenosti s pronájmem aut znásobily. 

Těžíme ze znalosti jak českého, tak řeckého prostředí a díky tomu můžeme zákazníkům z České Republiky poskytnout nadstandardní servis spojený s pronájmem vozidla - komunikace v češtině, smlouva o pronájmu vozidla s českým překladem, asistence při mimořádných situacích v češtině.

 

KVALITNĚ A SROZUMITELNĚ

Mým cílem je poskytnout zákazníkům lehce dostupné, dobře srozumitelné a kvalitní služby spojené s pronájmem vozu. Pro zájemce o zapůjčení automobilu na Krétě a Rhodu se snažíme vytvořit zodpovědné a pohotově fungující zázemí.

S naší autopůjčovnou se nemusíte obávat žádných rizik. Všechny pronájmy vozidel, které zajišťujeme, obsahují automaticky plné pojištění bez spoluúčasti (povinné ručení, finanční krytí zákazníka pro případ poškození vozidla), finanční krytí škod způsobených na zdraví třetím osobám, pojištění kol, pneumatik a podvozku, pojištění při požáru a krádeži, neomezené kilometry a všechny místní daně. Samozřejmostí je též zapůjčení dětských autosedaček/podsedáků zdarma. Zdarma také nabízíme možnost připsání druhého řidiče do smlouvy.

PRAVDIVÉ INFORMACE A ASISTENCE
Naši zákazníci neplatí žádné skryté provize třetím stranám. Jsme přímými pronajímateli. Na Krétě provozujeme vlastní půjčovnu automobilů CRETE AUTOMOBILE. Na ostrově Rhodos prezentujeme pro českou a slovenskou klientelu autopůjčovnu J&D.

Na našich stránkách se dočtete přesné a pravdivé informace týkající se pojištění pronajímaných vozidel.

Veškeré podrobnosti rezervace se zákazníkem vyřizujeme v češtině. Konečné potvrzení rezervace, které od nás zákazník obdrží, je také s českým překladem. Během doby pronájmu vozidla je non-stop k dispozici telefonní číslo pro asistenci. Setká-li se tedy zákazník s neočekávanými komplikacemi (porucha vozidla, dopravní nehoda atd.) má možnost případné problémy řešit v českém jazyce.

Naším cílem je maximálně vyjít vstříc přání zákazníka. V případě, že dojde k jakýmkoli nesrovnalostem, nespokojenosti s přistaveným vozem nebo doplňkovými službami, jsme Vám non-stop nápomocni na asistenčním telefonním čísle a snažíme se případné nedostatky odstranit v co možná nejkratším čase.

V případě poruchy vozidla nebo dopravní nehody je zákazníkovi nepřetržitě k dispozici pohotovostní číslo autopůjčovny. Dostanete-li se tedy do situace, kdy je vozidlo nepojízdné, pošleme za Vámi silniční službu, která závadu odstraní nebo přistaví náhradí vozidlo. Dojde-li k dopravní nehodě, pomůžeme při jejím řešení.

Budete-li mít jakékoli další dotazy, zavolejte nám nebo napište.

Naše základna

bottom of page